BİZ KİMİZ?

1990’lı yılların ortalarında başladığı sektör yolculuğuna, 2010 yılından beri kendi bünyesinde kurduğu şirket ile devam eden, çağdaş, yenilikçi ve bilimin ışığında çalışan bir kuruluşuz. Bugüne kadar 10’un üzerinde eğitim kurumu açmış, başarılı bir işletme haline dönüştürmüş profesyonel bir anlayışa sahibiz. Halen çeşitli online ve örgün eğitim kurumlarına işletme ve eğitim metodolojisi hakkında danışmanlık vermeye devam ediyoruz.

Bugüne kadar kurduğumuz ve işlettiğimiz eğitim kurumlarının çalışma konuları şunlardır.

  • Okul Öncesi Eğitim / Anaokulu
  • İlköğretim Okulu
  • Yabancı Dil Kursları
  • Kişisel Gelişim ve İş Yönetimi Eğitimleri

NE YAPIYORUZ?

Teknoloji imkanlarının gelişmesi ile birlikte bilgiye her geçen gün daha kolay ulaşıyoruz. Bu teknolojik imkanları bireysel gelişimimiz için kullanmak ve bu hizmeti güvenilir kaynaklardan almak vaz geçilemez bir gereklilik.

Güçlü kadromuz ile oluşturduğumuz video ve eğitim notları ile istediğiniz her yerden, uzaktan bağlanarak eğitiminizi almanızı sağlıyoruz. Devlet ve Özel Üniversiteler ile yaptığımız anlaşmalar sayesinde uluslararası ve e-devlet onaylı sertifikanızı alıyorsunuz.

Aynı zamanda canlı çevrimiçi (online) dersler ile İstanbul ilinde yaptığımız örgün eğitimlerimize de katılım sağlayabiliyorsunuz.

HEDEFLERİMİZ VE VAADLERİMİZ NELER?

Bilginin sınırları kaldırdığı yeni bir yüzyılda yaşıyoruz. Bu yeni çağda, Dünya’ya, ülkesine, etkileşimde bulunduğu yakın çevresine ve kendisine faydalı olmayı hedefleyen yetişmiş bireylerin çokluğu, bir toplumun kalkınmışlığı ile tamamen doğru orantılı.

Bilimsel bilgiyi merkeze koyan, eşdeğer tüm rakipleri ile rekabete hazır, bunun için gerekli bilgi ve donanıma sahip, yeni Dünya ve yeni yüzyılın getirdiği gelişim ve değişime ayak uydurmaya hazır bir nesil/ toplum yetişmesinin öneminin farkındayız.

Bu bağlamda, kendine yatırım yapmayı ve sınırlarını zorlamaya kararlı tüm bireylere, hedefledikleri amaç ve ideallerinin ötesinde bir destek ve hizmet ile uygun eğitim olanakları sunmak, başlıca hedefimiz.

Sertifikalı Eğitim Merkezi olarak, bu hedeflere ulaşmak için,  Eğitim sektörünün çeşitli dallarında edindiğimiz birikim ve deneyimin verdiği güç ile çalışmaya ve üretmeye devam etmekte kararlıyız.